Bilgi Bankası
Bilgimap > Bilgimap Yardim > Bilgi Bankası

Yardımda Ara:


Bilgimap™ Mühendislik Hakkında

Çözüm

Firmamız 1992 yılında kurulmuş ve 1997 yılından itibaren sayısal altlıklı haritaların üretimi ile hizmet vermeye başlamıştır.Antalya ili sınırları içerisinde her tür ölçekli plan, halihazır, rehber haritaları ile günümüze kadar çalışmalarımız devam etmiştir. 

Firmamız gerek özel sektörlere gerekse de kamu kurumlarına ihtiyaçları doğrultusunda sayısal haritalar üretmiş ve kullanımını sağlamıştır.Firmamızın temel amacı Antalya ilini tanıtımını sağlayarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve bilgilendirmelerini sağlamaktır.Bu yönde yaptığımız projelerimiz ve Antalya Haritasıhizmetlerimiz devam edecektir.

İsmail Türk
Harita Mühendisi


Resmi İzinler ve Onaylar :

Antalya Büyükşehir Belediyesi; 
Bu sitede yer alan planlar, adalar, parseller, krokiler, caddeler, sokaklar v.b harita detayları Antalya Büyükşehir belediyesi tarafından ,12 Kasım 2006 tarih ve M.07.0abb.0.08.03/422 Sayılı yazısı ile uygun bulunmuştur.

Antalya Valiliği ve Emniyet Müdürlüğü; 
Bu sitede yer alan planlar, adalar, parseller, krokiler, caddeler, sokaklar v.b harita detaylarının İnternet ortamında yayını ile ilgili 25.Ağustos.2006 tarih ve 094875 sayılı yazı ile bilgi verilmiştir.

Milli Savunma Bakanlığı Harita Genel Komutanlığı;
Bu plan, Bakanlar Kurulunun 05.07.1994 tarih ve 94/5856 Karar Sayılı Yönetmeliği gereği, sadece Türkiye’ye ait coğrafi yer isimleri ve ülke sınırları yönünden MSB Harita Genel Komutanlığınca incelenerek,27 Ekim 2006 tarih ve P.P.D:3442-217-06/Yurt içi İlş.Ş Sayılı yazı ile uygun bulunmuştur.
Tüm hakları saklıdır. Bilgimap OHS ve diğer ürünlerde yer alan kroki, harita ve çizimler ile tüm site Bilgimap™ tarafından hazırlanmış olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri kanunu, 556 sayılı KHK hükümleriyle korunmaktadır.
 
UYARI : Bilgimap’in™ yazılı izni olmadan Bilgimap OHS ve diğer ürünlerde yer alan harita ve çizimlerin, tasarımların hiçbir kısmı kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz ve hiçbir koşulda kullanılamaz. Bununla beraber, bu sitede kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kullanıcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı Bilgimap™ sorumlu tutulamaz. 

Bilgimap™ , Türk Patent Enstitisü’ne kayıtlı ticari markadır

 
Bu içerik sorununuzu çözmenizde yardımcı oldu mu? evet / hayir
İçerik Detayları
İçerik Numarası: 4
Kategori: Bilgimap Kurumsal
Eklenme Tarihi: 08-11-2013 14:46:42
Gösterim Sayısı: 635
Verilen Puan (Oylar): İçerik Puanı 3.7/5.0 (9)

 
« Geri Dön

 
Powered by Help Desk Software HESK - brought to you by Help Desk Software SysAid